Hyundai HYD-7185-20V akkus kézi körfűrész
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 2-3 munkanap
  • Szállítási költség: 2.890Ft (előátutalással: 2.690Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.20.
  • Futárszolgálat: 2026.05.20.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: Márkaszerviz
  • Szerviz, javítás: Márkaszerviz
43.990Ft
1 db
Cikkszám:
CK-30513
Akkumulátor feszültség:
20V
Géphez tartozó akkumulátorok száma:
1 db 4,0 Ah
Géphez tartozó akkumulátor töltõ száma:
1 db
Fordulatszám:
3800/perc
Fûrészlap:
185 mm
Vágásmélység 90 foknál:
63 mm
Vágásmélység 45 foknál:
42 mm
Gyártó:
Hyundai
Termék súlya:
4.5 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
szállítás: 2-3 munkanap
A Hyundai HYD-7185-20V egy nagy teljesítményű, akkumulátoros körfűrész, amely ideális választás különböző faanyagok gyors és precíz vágásához. A készülékhez 1 db 20V-os lítium-ion akkumulátor és gyorstöltő tartozik, így hosszabb munkavégzést és gyors újratöltést biztosít. A körfűrész szénkefe nélküli motorral van felszerelve, ami nagyobb hatékonyságot, hosszabb élettartamot és kevesebb karbantartási igényt kínál, miközben a csendesebb működés előnyeit is élvezheted. Ez a motor típus kimagasló teljesítményt biztosít, így a vágások gyorsan és hatékonyan elvégezhetők. A vágókorong mérete 185 mm x 20 mm, 24 fogú (24T) kivitelben, ami biztosítja a sima és pontos vágást. A fűrész ergonomikus kialakítása kényelmes fogást nyújt, megkönnyítve a hosszabb időn át tartó munkavégzést is. A Hyundai HYD-7185-20V kompatibilis a Hyundai 20V-os akkumulátoros rendszerével, így az akkumulátor más Hyundai eszközökkel is használható, ami költséghatékony és praktikus megoldást jelent. Ez a körfűrész tökéletes választás mindazok számára, akik egy erős, megbízható és sokoldalú eszközt keresnek a faipari munkákhoz, legyen szó barkácsolásról vagy professzionális felhasználásról.
Működési feszültség: 20V
Mellékelt akkumulátor: 1 db 4,0Ah
Motor típus: Szénkefementes
Dőlési szög: 45°/90°
Vágási mélység 90°: 63 mm
Vágási mélység 45°: 42mm