Hyundai HYD-1230B elektromos habarcskeverő, festékkeverő
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 2-3 munkanap
  • Szállítási költség: 3.290Ft (előátutalással: 3.000Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.20.
  • Futárszolgálat: 2026.05.20.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: Márkaszerviz
  • Szerviz, javítás: Márkaszerviz
31.990Ft
1 db
Cikkszám:
CK-30507
Feszültség:
230V
Teljesítmény:
1400W
Üresjárati fordulatszám 1 fokozat:
0-570/perc
Üresjárati fordulatszám 2 fokozat:
0-760/perc
Keverőszár befogó:
M14
Keverőszár átmérő:
120 mm
Gyártó:
Hyundai
Termék súlya:
5.5 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
szállítás: 2-3 munkanap
Erős, 1400W-os Hyundai HYD-1230B keverőgép festék és habarcs keveréshez. HYD-1230B két év garanciával, gyors szállítással.
Műszaki adatok
Teljesítményfelvétel:1400W
Nyomaték: 12,41 Nm
Fokozatok száma: 2
1 fokozat: 0-570 f/min
2 fokozat: 0-760 f/min
Feszültség: 230V AC / 50 Hz
Hangnyomás: LPA89 dB (A)
Zajszint: LWA 100 dB (A)
K : 3.0 dB (A)
Vibráció: ​< 1,5 m/s²
Szerszám: Max Ø120mm