Hyundai HYD-7030-20V akkumulátoros metszőolló
Átvétel
  • Készletinformáció: RAKTÁRON!
  • Szállítási költség: 2.590Ft (előátutalással: 2.390Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.13.
  • Futárszolgálat: 2026.05.18.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: Márkaszerviz
  • Szerviz, javítás: Márkaszerviz
20.320Ft
1 db
Cikkszám:
CK-30500
Akkumulátor feszültség:
20V
Géphez tartozó akkumulátorok száma:
2 db 1,5 Ah
Géphez tartozó akkumulátor töltõ száma:
1 db
Max vágási átmérõ:
25 mm
Gyártó:
Hyundai
Termék súlya:
1.1 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
RAKTÁRON!
A Hyundai HYD-7030-20V-Li egy hatékony akkumulátoros metszőolló, amely szénkefe nélküli motorral van felszerelve, ezáltal nagyobb hatékonyságot, hosszabb élettartamot és kevesebb karbantartást igényel. A készülék kiválóan alkalmas kertészeti feladatokra, például fák, bokrok és szőlők metszésére. A csomagban 2 db 20V-os lítium-ion akkumulátor és gyorstöltő, valamint egy pótkés található, biztosítva a hosszabb munkavégzést és a gondtalan használatot. A metszőolló maximális vágási átmérője 25 mm, így könnyedén elbánik vastagabb ágakkal is. A készülék percenként 25 vágás teljesítményre képes, ami gyors és hatékony munkát tesz lehetővé, különösen nagyobb mennyiségű metszés esetén. Az ergonomikus kialakítás és könnyű súly kényelmes használatot biztosít hosszabb ideig is. A Hyundai HYD-7030-20V-Li akkus metszőolló kompatibilis a Hyundai 20V-os akkumulátoros rendszerével, így az akkumulátor más Hyundai eszközökkel is használható, ami költséghatékony megoldást kínál. Ideális választás mind hobbikertészek, mind szakemberek számára, akik megbízható és erőteljes eszközt keresnek metszési feladataikhoz.
Műszaki adatok
Működtetés: Akku 20V/1500 mAh
Motor típus: Szénkefementes
Motor fordulatszáma: 21000 ford/perc
Max teljesítmény : 240 W
Max vágási átmérő: 25 mm
Max vágások száma: 25 vágás/perc
Vibráció: 2.5 m/s²
Csomagolás méretei (mm): 320X250X90
Súly: 1.02/2.35 Kg
Tartozék
Koffer
Akku töltő 230V/50Hz/0.8A