Hyundai HYD-3208-20V akkus fúrókalapács
Átvétel
  • Készletinformáció: RAKTÁRON!
  • Szállítási költség: 2.590Ft (előátutalással: 2.390Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.13.
  • Futárszolgálat: 2026.05.18.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: Márkaszerviz
  • Szerviz, javítás: Márkaszerviz
32.990Ft
1 db
Cikkszám:
CK-30157
Akkumulátor feszültség:
20V
Géphez tartozó akkumulátorok száma:
2 db 2,0 Ah
Géphez tartozó akkumulátor töltõ száma:
1 db
Üresjárati fordulatszám :
0-1000/perc
Ütésszám:
0-5500/perc
Ütõerõ:
1,2 J
Max fúrás betonban:
18 mm
Szerszám befogás:
SDS Plus
Gyártó:
Hyundai
Termék súlya:
3 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
RAKTÁRON!
Hálózati töltő: 100-240V/50Hz
Akkumulátor: 20V/2Ah Li-ion
Teljesítmény: 350W
Ütőerő: 1,2 J
Fordulatszám: 0-1000/perc
Ütésszám: 0-5500/perc
Fémfúrás maximum: 8 mm
Fafúrás maximum: 24 mm
Betonfúrás maximum: 18 mm
Zajkibocsátás: LPA: 60 dB
Zajkibocsátás: LWA: 70 dB
Vibráció: 7,8 m/s²
Dobozméret: 370X285X105 mm
Súly: 1,6/3 kg
Hyundai HYD-3208-20V Akkus fúrókalapács 2 db akku+töltő
Tartozékok:
Akkutöltő: 100-240V/50Hz
Akkumulátor: 2 db 20V/2000mA