Hyundai HYD-1105-20V akkus dekopírfűrész
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 2-3 munkanap
  • Szállítási költség: 2.590Ft (előátutalással: 2.390Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.20.
  • Futárszolgálat: 2026.05.20.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: Márkaszerviz
  • Szerviz, javítás: Márkaszerviz
29.990Ft
1 db
Cikkszám:
CK-30509
Akkumulátor feszültség:
20V
Géphez tartozó akkumulátorok száma:
1 db 1,5 Ah
Géphez tartozó akkumulátor töltõ száma:
1 db
Löketszám:
500-3000/perc
Vágásmélység fában:
65 mm
Vágásmélység fémben:
10 mm
Döntött vágás maximum:
0-45 fok
Gyártó:
Hyundai
Termék súlya:
2.7 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
szállítás: 2-3 munkanap
Teljesítmény: 400W
Akku: 1db/ 20V/1500 mAh
Vágásmélység fába: 65mm
Vágásmélység fémbe: 10mm