Hyundai HYD-1100A elektromos ütvecsavarozó
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 2-3 munkanap
  • Szállítási költség: 2.890Ft (előátutalással: 2.690Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.20.
  • Futárszolgálat: 2026.05.20.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: Márkaszerviz
  • Szerviz, javítás: Márkaszerviz
26.120Ft
1 db
Cikkszám:
CK-30522
Feszültség:
230V
Teljesítmény:
1100W
Maximális nyomaték:
500 Nm
Maximális üresjárati fordulatszám:
2200/perc
Gyártó:
Hyundai
Termék súlya:
3.3 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
szállítás: 2-3 munkanap
Erős és megbízható 1100W-os Hyundai HYD-1100A ütvecsavarozó két év garanciával. HYD-1100A autókerekek gyors cseréjéhez.
A géphez 17-es, 19-es, 21-es és 22-es méretben dugókulcsok is járnak.
Tökéletes választás ha:
Szeretnél Te magad kereket cserélni kedvenc autódon/crossovereden.
Akár egy főtengely vagy féltengely csavarnak is nekimennél
Gyorsan akarsz végezni, így kevesebbet "zajongani"
Autószerelő műhelyben felrakott csavarokat lazítanál meg
Kisebb autószerelő műhelyedbe keresel kompakt szerszámot
Gerenda csavarokat hajtanál be
A csomag tartalma:
Hyundai HYD-1100A Elektromos ütvecsavarozó/kerékkulcs
Praktikus műanyag tároló koffert
4 db dugókulcsot
QR kódot a magyar nyelvű útmutatóhoz
Tulajdonságok
Teljesítmény (W): 1100
Fordulatszám (ford./perc): 2200
Max. Nyomaték (Nm): 500
Dugókulcsok: 17/19/21/22
Szerszámbefogó: 1/2"
Vibráció (m/s²): 10,04
Zajszint: Lpa, Lwa, K (dB): 89/110/3
Súly (kg): 3,3
Működési feszültség (V): 230 (50Hz)